انتشار نسخه نمایش خانگی مستند مادر زمین

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: آرشیو

نشست خبری مجموعه فیلم‌های مستند کارستان با حضور رخشان بنی‌اعتماد و مجتبی میرتهماسب (طراحان و تهیه‌کننده این مجموعه)، فیروزه صابر (مدیر بنياد توسعه كارآفريني زنان و جوانان) که پژوهش‌های این پروژه و جذب حمايت مالي براي تولید را بر عهده داشته‌اند، اویس طوفانی (پخش شهر فرنگ) جهت انتشار نسخه نمایش خانگی مجموعه فیلم های کارستان صبح روز 5 اسفندماه 1396 در محل خانه سینما برگزار شد.

 

کارآفرینان و عوامل فیلم‌های کارستان به همراه جمعی از اهالی سینما و اصحاب‌رسانه، از دیگر شرکت کنندگان در این نشست بودند .

 از مجموعه فیلم‌های مستند کارستان تاکنون فیلم‌های «طبرستانی‌ها» و «بنیان‌گذار محک» ساخته محسن عبدالوهاب، «پنبه تا آتش» به کارگردانی بهرام عظیم‌پور، «مادر زمین» ساخته مهناز افضلی، «پازلی‌ها» کار مهدی گنجی و «شاعران زندگی» به کارگردانی شیرین برق‌نورد به نمایش در آمده‌اند.نسخه دی‌وی‌دی نمایش خانگی کارستان با مشارکت شرکت پخش شهر فرهنگ، تهیه و توزیع شده است.

میرتهماسب ضمن اشاره به نسخه‌هاي آن‌لاین این مجموعه که ١١ اسفندماه در وب‌سایت‌های داخلی و خارجی نمایش فیلم در دسترس مردم قرار خواهند گرفت گفت: برای نمایش این فیلم‌ها در فضای دانشگاهی نیز با  وزارت علوم مذکراتی صورت گرفته است که در صورت توافق، براي اكران در دانشگاه‌ها برنامه‌هایی خواهیم داشت. وی همچنین از بي‌توجهي تلويزيون براي پخش این فيلم‌ها انتقاد کرد و افزود با وجود اهمیت موضوعی فیلم‌ها و تمرکز بر بحث کارآفرینی و همسو بودن آن‌ها با بحث‌های مورد نیاز جامعه مانند اقتصاد مقاومتی، گویا هنوز نیاز پخش این فیلم‌ها از تلویزیون احساس نشده است!

 

 

 

  •  
بازدید 359 بار
آخرین ویرایش در دوشنبه, 27 فروردين 1397 ساعت 08:52
شرکت بازیافت کرمانشاه

مدیریت وب سایت

وبگاه: www.rck.co.ir/